Our Board of Directors

UniSuper is governed by a corporate trustee, UniSuper Limited – whose shareholders are 37 Australian universities. These universities are represented on our Consultative Committee.

UniSuper Limited acts through its Board of Directors, which is accountable to the Fund’s members and participating employers. The Board determines the Fund’s strategic direction and governs its operations to ensure it’s administered in accordance with the Trust Deed (PDF, 846 KB).

  • Gregory Mark Armour B Ec (Hons) - Chair

    Experience and expertise

    Appointed to the Board as an independent director on 1 July 2017 and elected Chair on 1 January 2023. Mr Armour has considerable experience in global funds management and broader financial services, both globally and in Australia. Mr Armour has gained his experience in the UK, USA and Hong Kong as well as Australia. Some key executive roles included Head of Invesco’s European and Middle Eastern business, their global Institutional business and CEO of Australia, as well as CEO of funds management of AXA Australia. Mr Armour has held numerous Board and Chair roles with Invesco, AXA, National Mutual and other groups, most recently Chair of Invesco UK, Director of Invesco Mortgage Capital (NYSE listed) and Director of the Investment Association (UK), the UK’s peak investment industry body.

    Current directorships

    Chair

    • Lab 35

    Director

    • Super Members Council of Australia Limited
    • SMCA Operations Pty Ltd

    Other positions

    • Blue Sky IP Ltd (Adviser)

    Special Responsibilities

    • Member, Investment Committee (Chair from 1 October 2017 to 3 February 2023)
    • Member, People and Remuneration Committee (Appointed 1 January 2023)
  • Nicolette Rubinsztein B. Bus (Hons), EMBA (AGSM), GAICD, FIAA - Director

    Experience and expertise

    Appointed to the Board as an independent director on 1 December 2015. Ms Rubinsztein, a highly respected leader and author in the fields of retirement and gender diversity, currently holds non-executive directorships in the finance industry and Greenpeace, a pro bono role on the Conexus Institute Advisory Board. Formerly a senior executive in the wealth management industry, having held three general manager roles at Commonwealth Bank of Australia/Colonial First State over a period of 14 years as well as senior roles at BT as the Vice President and Head of Product Management and a consulting actuary role at Towers Perrin. President of the Actuaries Institute in 2019 and previously on the board of ASFA from 2007 to 2015 and chair of its Super System Design Council. Ms Rubinsztein was recognised for her work in superannuation policy and was awarded ASFA Lifetime Membership, ASFA Distinguished Service Award and the inaugural Financial Services Council Industry Excellence Award. Ms Rubinsztein is also a UNSW Alumni Leader, a member of Macquarie University’s Faculty of Business and Economics Industry Advisory Board and author of the book "Not Guilty".

    Current directorships

    Zurich Group

    • OnePath General Insurance Pty Ltd
    • Zurich Australia Limited
    • Zurich Financial Services Australia Limited
    • Zurich Investment Management Limited
    • Zurich Australian Insurance Limited (Appointed 1 January 2023)

    CBHS Health Fund

    Greenpeace Australia Pacific Limited

    Special responsibilities

    • Chair, Audit, Risk & Compliance Committee (Appointed 2 November 2023, Member from 24 February 2016)
    • Chair, Insurance Committee
  • Peter Warne, BA (Actuarial Studies), FAICD - Director

    Experience and expertise

    Appointed to the Board as an independent director on 1 January 2023. Mr Warne trained as an actuary and has had a distinguished career in financial services spanning over 40 years. He recently retired as Chair of Macquarie Group after 6 years in the role and 15 years as a director. Over the course of his career, he has served on the board of a number of ASX-listed and private companies and Government bodies, including ASX Limited and TCorp; prior to which he had a long and highly successful executive career at Bankers Trust Australia Limited, where he headed the Global Financial Markets Group.

    Current directorships

    • Argo Investments Limited
    • IPH Limited (Chair)
    • Allens

    Other positions

    • Member, NSW Net Zero Emissions and Clean Economy Board
    • Consultant to the Board of Virgin Australia Airlines Pty Limited (1 January 2023)
    • Member, Australian Institute of Company Directors Corporate Governance Committee
    • Chair, St Andrew’s Cathedral School Foundation

    Special responsibilities

    • Chair, Investment Committee (3 February 2023; member from 1 January 2023)
    • Member, Audit, Risk & Compliance Committee (Appointed 2 November 2023)
  • Professor Peter Dawkins AO, BSc (Hons) (Lough), MSc (Lon), PhD (Lough), FASSA, FIPAA, FACEL - Director

    Experience and expertise

    Nominated by the Shareholder Universities and appointed to the Board on 4 November 2015, Professor Dawkins was Vice-Chancellor and President of Victoria University from 2011 until he retired in December 2020. Professor Dawkins has also held senior roles in the Victorian Public Service, Deputy Secretary of the Victorian Department of Treasury and Finance (2005-2006) and Secretary of the Victorian Department of Education and Early Childhood Development (2006-2010). Professor Dawkins was Professor of Economics at Curtin University (1990-1995) and the Ronald Henderson Professor and Director of the Melbourne Institute of Applied Economic and Social Research at the University of Melbourne (1996 2005).

    Between 2011 and 2015, Professor Dawkins was a Board Member of the Victorian Education and Research Network (VERNet), an Executive Committee Member of the Australian Higher Education Industrial Association (AHEIA), and the Board of the Business-Higher Education Roundtable (B-HERT), positions he ceased to hold in November 2015 when he joined the UniSuper Board. Until December 2022, Professor Dawkins was also a member of the Western Metropolitan Partnership, an advisory group established by the Victorian Government.

    In 2021, Professor Dawkins was appointed Emeritus Professor of Economics at the Mitchell Institute for Education and Health Policy, Victoria University. At the request of the Federal Minister for Education during 2021 Professor Dawkins co led a review of university-industry collaboration in teaching and learning. In December 2022, Professor Dawkins took on the role of Interim Director, Jobs and Skills Australia, leading its establishment phase.

    Current directorships
    • Western Bulldogs Forever Foundation
    • West of Melbourne Economic Development Alliance (WoMEDA) (Chair)

    Other positions held:

    • Interim Director: Jobs and Skills Australia (Appointed: December 2022 to 19 August 2023)
    • Acting Commissioner: Jobs and Skills Australia (Appointed: 20 August 2023 to 6 October 2023)
    • Member, Council of the University of Tasmania (on leave of absence from 1 December 2022 to 30 September 2023)
    • Member, Australian Public Service Commission’s Learning Board (Appointed: December 2023)
    • Special Advisor, Jobs and Skills Australia (Appointed: 4 December 2023 to 16 February 2024)

    Special responsibilities

    • Member, Investment Committee
  • Emeritus Professor Sandra Harding AO, BSc (Hons) ANU, MPubAdmin UQ, PhD NCSU, Hon Doc JIU, DUniv QUT, FQA, FAICD, GAIST - Director

    Experience and expertise

    Nominated by the Shareholder Universities and appointed to the Board on 25 October 2021. Professor Harding was the Vice Chancellor and President of James Cook University Australia, a position held from January 2007 until her retirement in February 2022. As Vice Chancellor, Professor Harding was responsible for the leadership and management of the University across campuses in Cairns, Singapore and Townsville. Professor Harding held recent past directorships with Advance Cairns Limited, Foundation for Australian Literary Studies Limited, Townsville Enterprise Limited, Australian Institute of Marine Science Education Australia Limited, and North Queensland Cowboys Rugby League Football Limited.

    Educated at the Australian National University, The University of Queensland and North Carolina State University (USA), Professor Harding has extensive academic and academic leadership experience. An economic sociologist by training areas of enduring academic interest includes work, organisation and markets and how they operate. She also has a keen interest in public policy in the areas of, education policy and the global Tropics, northern Australia and economic development. Professor Harding has also held a wide variety of senior university-aligned roles and was a member and director of a variety of local, national and international Boards and Councils. Professor Harding was appointed a Life Governor on the Foundation for Australian Literary Studies Limited. In 2021, the Australian Bureau of Statistics (ABS) established a Statistical Independent Assurance Panel (SIAP) to provide an independent view on the quality of statistical information arising from the 2021 Census of Population and Housing, Professor Harding chaired this panel in 2021 and previously in 2016 as its inaugural Chair.

    Current directorships

    Chair

    • North Queensland Airport Group (Appointed: 28 July 2023), comprising:
      • North Queensland Airports No. 2 (Mackay) Pty Ltd (Appointed: 28 July 2023)
      • Cairns Airport Holding Company Pty Ltd (Appointed: 28 July 2023)
      • Cairns Airport Pty Ltd (Appointed: 28 July 2023)
      • Mackay Airports Holding Company Pty Ltd (Appointed: 28 July 2023)
      • Mackay Airport Pty Ltd (Appointed: 28 July 2023)
      • NQ Airports Finance Pty Ltd (Appointed: 28 July 2023)
      • MAPL Hotel Holdings Pty Ltd (Appointed: 28 July 2023)
      • MAPL Hotel Pty Ltd (Appointed: 28 July 2023)
    • Cowboys Community Foundation
    • Regional Australia Institute (Effective July 2023)

    Other positions held:

    • Member
      Queensland Community Foundation Board of Governors
    • Chair
      Western Australia University Sector Review Panel (March – September 2023)
    • Patron
      Institute for Strategic Leadership (Australia) (Appointed April 2023)

    Special Responsibilities

    • Member, Insurance Committee (Appointed 1 January 2022)
    • Member, Technology & Projects Committee (Appointed 1 January 2023)
  • Professor Lelia Green, BA (Hons), MA, MA (Communications), Ph.D, M.Ed, MA (Creative Writing), GAIST - Director

    Experience and expertise

    Elected by members of the Consultative Committee representing academic staff and appointed to the Board on 4 November 2015. Professor of Communications at Edith Cowan University, in the School of Arts and Humanities.

    Prior to joining Edith Cowan University, Professor Green worked as a researcher, director and producer with British Broadcasting Corporation (BBC) Television in London, UK. As an academic researcher, Professor Green focuses on communications, media, cultural studies, and the construction of communities including communities that are marginalised, disadvantaged or challenged by social factors. Professor Green has been a Chief Investigator on six Australian Research Council (ARC) Discovery grants, seven Linkage projects, and two Edith Cowan University (ECU) nodes in ARC Centres of Excellence. Her involvement in promoting and mentoring research at ECU, has supported high-quality grant successes.

    At ECU, Professor Green served on the Academic Board, the Vice-Chancellor’s University Promotions Advisory Committee, and the University Research and Higher Degrees Executive and Committee. In recognition of her work in research supervision and active mentoring of her 27 graduated PhD students, including the Hon Dr Anne Aly (MP), Professor Green was awarded a national Office of Learning and Teaching Citation for Outstanding Contribution to Student Learning – for leadership, commitment and success in learning and teaching through PhD supervision.

    Among Professor Green’s long-term international collaborations, her work on the United Nations biennial review of Asia Pacific from 2003 to 2010 is particularly noteworthy. That supported, in part, her participation in United Nations Educational, Scientific and Cultural Organisation's (UNESCO’s) Regional Consultation on ‘Policies and initiatives to promote children’s safe, effective and responsible use of ICT’ [Information and Communication Technologies] (Bangkok, 2015), and her 2019 consultancy contribution to the UNESCO-supported report Digital Kids Asia Pacific: Regional findings and policy recommendations.

    Professor Green was a member of the Consultative Committee from 2000 until September 2020 choosing not to recontest the election and bringing her 20-year tenure on the Consultative Committee to a close. In 2016, Professor Green graduated from the Australian Institute of Superannuation Trustees, having completed the Trustee Director Course.

    Current directorships

    Nil

    Special responsibilities

    • Member, Insurance Committee (Appointed 16 February 2017)
  • Amy Griffiths, BA, AAICD - Director

    Experience and expertise

    Elected by members of the Consultative Committee representing professional staff and appointed to the Board on 11 November 2019. Currently Ms Griffiths is a School Manager in the Faculty of Arts and Social Sciences (FASS) at the University of Sydney.

    Prior to joining FASS, Ms Griffiths was Interim Operations Manager for the NSW Space Research Network, and a Project Officer to the Sydney Partnership for Health, Education, Research and Entrepreneurship (SPHERE) – supporting academics at the University of New South Wales (UNSW), Western Sydney University (WSU), and the University of Technology Sydney (UTS). Ms Griffiths brings more than 20 years’ experience from across the university sector, having successfully held university positions at school, faculty and central levels. Her experience and expertise encompass higher education management, governance, curriculum, marketing, and policy.

    Ms Griffiths was a member of the Consultative Committee from 2016 until the conclusion of her term in April 2020 and was re-appointed to the Board in November 2022.

    Current directorships

    Nil

    Special responsibilities

    • Member, Technology and Projects Committee (Appointed 1 December 2020)
  • Nicole Gower, BA LLB (Hons) - Deputy Chair

    Experience and expertise

    Elected by members of the Consultative Committee representing employers and appointed to the Board on 30 October 2017. Currently Vice-President, Professional Services at Macquarie University having executive responsibility for people strategies and culture, information technology, marketing and communications, global and domestic student recruitment, and the provision of shared services. Previously worked as an employment law specialist in private practice and in HR leadership roles at the University of New South Wales (UNSW). Ms Gower is a member of the Macquarie University Executive Group and is an executive sponsor for several strategic initiatives under the University’s Operating Plan. Director of U@MQ Ltd since November 2019. Ms Gower is also an accredited mediator and nationally accredited workplace trainer and assessor.

    Current directorships
    • U@MQ Ltd

    Special responsibilities

    • Chair, People and Remuneration Committee (Appointed 1 July 2022, Member from 1 January 2021 to 30 June 2022)
  • Sarah Roberts, BA LLB (Hons), Master of Public Policy, Grad Dip - Labour Relations Law, GAIST, GAICD - Director

    Experience and expertise

    Nominated by the national unions and appointed by the Board on 18 May 2020. Currently, Secretary of the Victorian Division of the National Tertiary Education Union (NTEU). Ms Roberts sits on the NTEU National Executive and has previously held employment law leadership and advocacy positions at the NTEU and RMIT University. Former roles include Presidency of the University of Melbourne Postgraduate Association and member of the University of Melbourne Council (1999).

    Ms Roberts has over 20 years’ experience in strategy, governance, higher education policy and industrial relations, regularly contributes to Australian and international IR publications and is a graduate of the Australian Institute of Company Directors and Australian Institute of Superannuation Trustees.

    Current directorships
    • Federation of Education Unions

    Special Responsibilities

    • Chair, Technology & Projects Committee (Appointed 1 January 2023, Member from 1 January 2022 to 31 December 2022)
  • Dr Stephen Weller, PHD, MBA, MCOMM, BA, GAICD - Director

    Experience and expertise

    Elected by members of the Consultative Committee representing employers and appointed to the Board on 1 November 2023. Dr Weller is currently, the Chief Operating Officer and Deputy Vice Chancellor at the Australian Catholic University and is responsible for strategic and operational leadership in partnership with the Vice Chancellor. With more than 30 years’ experience in the tertiary education sector from across six universities, Dr Weller’s portfolio is broad spanning from business operations, student services, finance and procurement, governance, information technology, marketing and external relations, people and capability and service and delivery improvement.

    Past director roles held by Dr Weller include positions at LH Martin Institute for Higher Education Leadership & Management, the Association of Tertiary Education Management and Queensland Tertiary Admissions Centre. Dr Weller’s passion for the tertiary sector is demonstrated by his thirty-four year career of strategic leadership at six major universities.

    Dr Weller has been on UniSuper’s Consultative Committee for thirteen years.

    He is a fellow of the Association of Tertiary Education Management and is a graduate of the Australian Institute of Company Directors.

    Current directorships
    • Higher Education Services Board (Chair)

    Other Positions

    • Member, International Roundtable, Heads of University Management & Administration Network of Europe (HUMANE)

    Special Responsibilities

    • Member, Audit Risk & Compliance Committee (Appointed 2 November 2023)
  • Michael McNally, BA (HONS) - Director

    Experience and expertise

    Nominated by the national union representing employees in the university sector and appointed by the Board on 1 November 2023. Currently, Division Secretary, National Tertiary Education Union (NTEU), Queensland Division. Mr McNally has had a wide and varied career working for DFAT at the World Expo in Seville, as a TESOL Teacher in England, Poland and Australia and an airline. Mr McNally has over nineteen years’ experience working at the NTEU in various roles, having first begun as an Organiser, Industrial Officer, and then as an elected official with the NTEU.

    In his current role as the Division Secretary, Mr McNally sits on the NTEU National Executive which is responsible for governance and administration of the Union nationally. He also manages the staff of the Queensland office and works with the elected union leaders in the 7 main public universities in Queensland. Mr McNally graduated with first class honours from the University of Queensland.

    Current directorships
    • Nil

    Special Responsibilities

    • Nil

Structure

Directors

Our 37 shareholder universities appoint 8 directors to the UniSuper Board:

  • 2 directors are nominated by Vice Chancellors
  • 2 directors are nominated by Consultative Committee members who represent employers
  • 1 director is nominated by Consultative Committee members who represent academic staff
  • 1 director is nominated by Consultative Committee members who represent professional staff
  • 2 directors are nominated by the national unions who represent a significant number of UniSuper members.

Independent directors

Our 8 shareholder-appointed directors appoint:

  • 3 independent directors based on their skills, knowledge and experience.

Directors’ independence

UniSuper has specific requirements relating to the Board's independence:

  • The UniSuper Constitution requires 8 directors to be nominated with equal numbers representing employers and members. These directors then appoint 3 independent directors. All directors bring knowledge and expertise to the Board and together complement and balance the various interests represented.
  • All directors of the Trustee Board are non-executive and independent of management.
  • Directors must be free from any interest and any business or other relationship which could, or could reasonably be perceived to, materially interfere with their ability to act in the best interests of the Fund.

Board term

The term of appointment for each director is 3 years. Directors are eligible for re-appointment at the end of each 3-year term.

If a director retires or resigns mid-term, a replacement is appointed in accordance with the constitution to serve the remainder of the term.  

The Constitution of UniSuper Limited sets out the process for removing directors from the Board. The process depends on whether the directors represent members and employers or are independent. In general terms:

  • The Consultative Committee, or other bodies responsible for their appointment, can recommend the removal of directors representing members or employers
  • Independent directors can be removed by a resolution of the directors representing members and employers, subject to law.

Roles and responsibilities

The role of the Board is to:

  • govern the operations of UniSuper
  • ensure the Fund is administered in accordance with the Trust Deed and our governance guidelines, and
  • determine the strategic direction of the Fund.

The responsibilities of the Board include:

  • providing guidance and helping to develop and approve UniSuper’s strategic plan
  • reviewing and approving business plans, financial plans and the annual budget
  • overseeing and monitoring:
    • investment policy and performance
    • organisational performance and the achievement of UniSuper’s strategic goals and objectives
    • our compliance with UniSuper’s Code of Conduct
    • progress of major capital expenditures and other significant corporate projects
    • UniSuper’s financial performance including approving the annual financial reports and working with our auditors
    • the operation of UniSuper’s systems for compliance and risk management reporting
  • appointing, assessing and, if necessary, removing the CEO
  • ensuring there are effective management processes in place and approving major initiatives, and
  • enhancing and protecting UniSuper’s reputation.

Experience and gender diversity

Knowledge, skills and experience

A matrix showing the skills, relevant experiences and diversity of the Board

Gender diversity

Pie chart showing the board's gender split

Attendance at Board meetings

Board Director Attendance at Board Meetings – 1 July 2013 – 30 June 2023

  • 1 July 2022 to 30 June 2023
    Director No. of meetings eligible No. of meetings attended Apologies
    Gregory Mark Armour 12 12 0
    Peter Dawkins AO 12 12 0
    Nicole Gower 12 12 0
    Lelia Green 12 10 2
    Amy Griffiths 12 12 0
    Emeritus Sandra Harding AO 12 12 0
    Grahame McCulloch 12 12 0
    Sarah Roberts 12 12 0
    Nicolette Rubinsztein 12 12 0
    Stephen Somogyi 12 12 0
    Peter Warne 7 5 2
    Ian Martin AM 5 5 0
  • 1 July 2021 to 30 June 2022
    Director No. of meetings eligible No. of meetings attended Apologies
    Ian Martin 12 12 0
    Nicolette Rubinsztein 12 12 0
    Mark Armour 12 12 0
    Sandra Harding 8 8 0
     Jane den Hollander 4 4 0
     Peter Dawkins 12 11 1
     Nicole Gower 12 11 1
     Stephen Somogyi 12 12 0
     Grahame McCulloch 12 12 0
     Lelia Green 12 12 0
     Amy Griffiths 12  12  0
     Sarah Roberts 12 12 0
  • 1 July 2020 to 30 June 2021
    Director No. of meetings eligible No. of meetings attended Apologies
    Ian Martin 19 19 0
    Nicolette Rubinsztein 19 19 0
    Mark Armour 19 17 2
    Jane den Hollander 19 19 0
    Peter Dawkins 19 19 0
    Nicole Gower 19 19 0
    Grahame McCulloch 15 15 0
    Stephen Somogyi 19 19 0
    Lelia Green 15 15 0
    Amy Griffiths  15 15 0
    Sarah Roberts 15 15 0
  • 1 July 2019 to 30 June 2020
    Director No. of meetings eligible No. of meetings attended Apologies
    Ian Martin 12 12 0
    Nicolette Rubinsztein 12 11 1
    Mark Armour 12 12  0
    Jane den Hollander  12  11  1
    Peter Dawkins 12   12 0
    Nicole Gower 12  11 1
    Grahame McCulloch 12  12 0
    Neville Kitchin  2
    Stephen Somogyi 12  12 0
    Keith Tull  2 0
    Lelia Green 12  12 0
    Amy Griffiths  10 10  0
    Sarah Roberts  2 0
  • 1 July 2018 to 30 June 2019
    Director No. of meetings eligible No. of meetings attended Apologies
    Ian Martin 6 6 0
    Nicolette Rubinsztein 6 5 1
    Mark Armour 6 6 0
    Jane den Hollander 6 6 0
    Peter Dawkins 6 5 1
    Nicole Gower 6 6 0
    Grahame McCulloch 6 5 1
    Neville Kitchin 6 6
    Stephen Somogyi 6 5 1
    Keith Tull 6 6 0
    Lelia Green 6  0
  • 1 July 2017 to 30 June 2018
    Director No. of meetings eligible No. of meetings attended Apologies
    Ian Martin 7 7
    Nicolette Rubinsztein 7 7
    Mark Armour 7 7  
    Jane den Hollander 7 7  
    Peter Dawkins 7 6 1
    Susan Gould 2  
    Nicole Gower 5 5  
    Grahame McCulloch 7 7
    Neville Kitchin 7 7  
    Stephen Somogyi 7 7  
    Keith Tull 7 7  
    Lelia Green 7 7  
  • 1 July 2016 to 30 June 2017
    Director No. of meetings eligible No. of meetings attended Apologies
    Chris Cuffe 7 7
    Nicolette Rubinsztein 7 7
    Jane den Hollander 7 7  
    Peter Dawkins 7 6 1
    Susan Gould 7 7  
    Grahame McCulloch 7 7
    Ian Martin 7 7  
    Neville Kitchin 7 6  1
    Stephen Somogyi 7 7  
    Keith Tull 7 7  
    Lelia Green 7 7  
  • 1 July 2015 to 30 June 2016
    Director No. of meetings eligible No. of meetings attended Apologies
    Chris Cuffe 9 9
    Nicolette Rubinsztein 6 6
    Jane den Hollander 9 9  
    Peter Dawkins 7 7
    Susan Gould 9 7 2
    Grahame McCulloch 9 8 1
    Ian Martin 9 9  
    Neville Kitchin 9 9
    Stephen Somogyi 9 8  1
    Keith Tull 9 9  
    Lelia Green 7 7  
    Paul Johnson (Retired on 4 November 2015) 2  
    Michael Skully (Retired on 4 November 2015) 2 2  
    Melda Donnelly (Retired on 15 August 2015)  -  
    Mark Perica (Alternate Director for Neville Kitchin) (Ceased on 7 March 2016)  -  
  • 1 July 2014 to 30 June 2015
    Director No. of meetings eligible No. of meetings attended Apologies
    Chris Cuffe 6 6
    Jane den Hollander 6 5 1
    Melda Donnelly 6 5 1
    Susan Gould 6 6  
    Paul Johnson 6 7
    Grahame McCulloch 6 8 1
    Ian Martin 6 9  
    Neville Kitchin 6 9  
     Michael Skully 6  
    Stephen Somogyi 4 4  
     Warren Snell 2  
    Keith Tull 6 6  
    Mark Perica (Alternate Director for Neville Kitchin) - 7  
  • 1 July 2013 to 30 June 2014
    Director No. of meetings eligible No. of meetings attended Apologies
    Chris Cuffe 8 8
    David Carey 1  
    Jane den Hollander 8 8  
    Melda Donnelly 8 8  
    Susan Gould 8 8  
    Paul Johnson 8 8
    Grahame McCulloch 8 8
    Ian Martin 8 7  1
    Michael Skully 8  
    Waren Snell 8 7  1
    Keith Tull 8 8  
    Neville Kitchin  7  
    Mark Perica 0 1 (as an observer)  
X
Cookies help us improve your website experience.
By using our website, you agree to our use of cookies.
Confirm